Selena, 'I Believe In A Lot Of Girl Power'

10. srpna 2010 v 12:08 | ♥ Selena-love ♥ |  Interview with Selena
Selena, 'I Believe In A Lot Of Girl Power'

O ZPÍVÁNÍ

Vystupování na jevišti je neuvěřitelné. Nikdy to nedokážu nikomu vysvětlit. Dělat live show je těžké. Jsem unavená, když je po všem, ale zabývám se něčím co miluji, což je vystupování před publikem. Jsem s lidmi, které miluji a oni milují mě. Je to velký "láska fest". Když dělám moji show, podívám se do davu a vím, že tyto lidé jsou opravdu rádi, že se mnou sdílí čas.

KOHO JSTE FANOUŠEK .. GAGY?

Rozhodně. Miluju Gaga a Katie Perry. Miluju Kelly Clarkson. Věřím ve velkou dívčí sílu.

NĚJAKÉ BEAUTY TIPY .. PŘEDEVŠÍM, JAK SI UDRŽUJETE SVÉ NÁDHERNÉ VLASY?

Mám hodně vlasů. Klíčem k úspěchu je to, že si nebudete mít vlasy každý den. Já si je myju dvakrát nebo třikrát týdně. Zbytek času chodím přirozeně. Pokud jde o můj obličej, myju si ho, než jdu do postele. Moje máma mi tohle dělala, když jsem byla malá a byla to skvělá ráda.

PROŠLA JSTE SI TĚŽKÝMI ČASY, KDYŽ JSTE BYLA DÍTĚ?

Rozhodně jsem se musela vypořádat se vším, když jsem vyrůstala. Moje máma a táta se rozvedli, ale jsou dobří přátelé. Ale když se rozešli, nesla jsem to opravdu těžce. Rozhodně to nebylo lehké pro moje srdce. Po dlouhé době mám úžasného nevlastního otce. Ale tehdy, změna pro mě byla opravdu těžká.

CO VAŠE NOVÉ ALBUM?

Myslím, že se to odráží v příslušném růstu jako hudebník. Chtěla jsem na CD zůstat mladý, ale potřebuju vyrůst. Zároveň jsem chtěla, aby se každý cítil dobře, když bude poslouchat mou hudbu. Toto CD je hodně odlišné od toho prvního. Má mnohem více taneční melodie. Každá nahrávka je taneční party nahrávka.

JAK SE VYROVNÁVÁTE S MLADÝMI KŘIČÍCÍMI FANOUŠKY?

Většinu času, když jdu na veřejný záchod, malé dívky mě následují a vystrkují hlavy pode dveřmi. Žádají mě o autogram a já jim říkám "Jistě, ale můžete počkat, až budu hotová?" Je to všechno velmi sladké.
Druhý den jsem šla do Sports Authority s mým tátou pro jeho věci na golf. Táta šel jednou cestou a já řekla "Tady budu v pohodě." Ale najednou to bylo šílený. Hádám, že hodně tatínků o mě vědělo a stáli frontu na autogram pro jejich dcery. Vlastně si myslím, že to bylo opravdu hezké.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš rád/a Selenu?

ano 32.6% (158)
trochu 17.3% (84)
ne 19.2% (93)
je úžasná 30.9% (150)

Komentáře

1 Lůca Lůca | Web | 10. srpna 2010 v 12:28 | Reagovat

Ahojky Sb♥ U mě je důležitý článek! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama